L177SDDH50SOL2RM8G
Amphenol ICC (Commercial Products)
Producto No:
L177SDDH50SOL2RM8G
Descripción:
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Features Board Lock
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C