L2C2-30801203E0900
Lumileds
Producto No:
L2C2-30801203E0900
Descripción:
LED COB LUXEON WHT RECT 3000K
En stock : 532
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 9.00mm Dia
Color White, Warm
Current - Test 300mA
Current - Max 600mA
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 16.00mm L x 19.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 130 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1350lm (Typ)
Series LUXEON CoB Core Range
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Lumileds
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 34.5V