L2M0-5770004MC3300
Lumileds
Producto No:
L2M0-5770004MC3300
Fabricante:
Lumileds
Descripción:
LED MOD LUXEON WH LNR STR 5700K
En stock : 27
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle -
Color White, Cool
Current - Test 700mA
Current - Max 1.05A
CRI (Color Rendering Index) 70
Size / Dimension 165.00mm L x 33.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 141 lm/W
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 4318lm (Typ)
Series LUXEON XR-M
Temperature - Test 85°C
Type LED Module
Mfr Lumileds
Height 6.21mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 43.8V