L77TSBG25SOL2RM5C309
Amphenol ICC (Commercial Products)
Producto No:
L77TSBG25SOL2RM5C309
Descripción:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 600V
Current Rating (Amps) 5A
Features Board Lock
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C