LA130URD71LLI0400
Littelfuse Inc.
Producto No:
LA130URD71LLI0400
Descripción:
FUSE SQUARE 400A 1.3KVAC RECT
Guía del usuario
Operating Temperature -
Melting I²t 38
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 400A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.854" L x 2.008" W x 2.206" H (72.50mm x 51.00mm x 56.03mm)