LA130URD72LI0280
Littelfuse Inc.
Producto No:
LA130URD72LI0280
Descripción:
FUSE SQUARE 280A 1.3KVAC RECT
Guía del usuario
Operating Temperature -
Melting I²t 10
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 280A
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 2.854" L x 2.362" W x 2.560" H (72.50mm x 60.00mm x 65.03mm)