LAL03KH331K
Taiyo Yuden
Producto No:
LAL03KH331K
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
FIXED IND 330UH 60MA 20 OHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 50 @ 796kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 60 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20Ohm Max
Inductance 330 µH
Series LA, L Type
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 2.6MHz