LB3218T6R8MV
Taiyo Yuden
Producto No:
LB3218T6R8MV
Fabricante:
Taiyo Yuden
Paquete:
1207
Descripción:
FIXED IND 6.8UH 380MA 221MOHM SM
En stock : 41
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 380 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1207
Ratings -
DC Resistance (DCR) 221mOhm Max
Inductance 6.8 µH
Series LB
Type Wirewound
Package / Case 1207 (3218 Metric)
Frequency - Self Resonant 40MHz