LBC2518T220K
Taiyo Yuden
Producto No:
LBC2518T220K
Fabricante:
Taiyo Yuden
Paquete:
1007 (2518 Metric)
Descripción:
FIXED IND 22UH 250MA 770MOHM SMD
En stock : 764
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1007 (2518 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 770mOhm
Inductance 22 µH
Series LB, C Type
Type Wirewound
Package / Case 1007 (2518 Metric)
Frequency - Self Resonant 19MHz