LBC3225T150MR
Taiyo Yuden
Producto No:
LBC3225T150MR
Paquete:
1210 (3225 Metric)
Descripción:
FIXED IND 15UH 420MA 195MOHM SMD
En stock : 1940
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 420 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 195mOhm
Inductance 15 µH
Series LB, C Type
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 20MHz