LBM2016T120J
Taiyo Yuden
Producto No:
LBM2016T120J
Descripción:
FIXED IND 12UH 200MA 1.4 OHM SMD
En stock : 2770
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 25 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm
Inductance 12 µH
Package / Case 0806 (2016 Metric)
Frequency - Self Resonant 23MHz