Thomas Research Products
Producto No:
LBU7-P
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LBU7-P
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$80.56
$80.56
5
$74.9113
$374.5565
10
$72.8593
$728.593
25
$69.78092
$1744.523
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 5°C ~ 55°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Voltage - Input (Max) | 277VAC |
| Approval Agency | cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 11.00" L x 2.35" W x 1.28" H (279.4mm x 59.7mm x 32.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 470mA |
| Ratings | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 120VAC |
| Series | LBU |
| Power (Watts) | 7 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | - |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | - |
| Dimming | - |
| Package | Box |