IXYS Integrated Circuits Division
Producto No:
LCA110LS
Fabricante:
Paquete:
6-SMD
Lote:
-
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.299
$2.299
10
$2.1546
$21.546
25
$1.9152
$47.88
50
$1.81944
$90.972
100
$1.72368
$172.368
250
$1.53216
$383.04
500
$1.4364
$718.2
1000
$1.34064
$1340.64
5000
$1.29276
$6463.8
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | LCA, OptoMOS® |
| Package / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 35 Ohms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Base Product Number | LCA110 |