IXYS Integrated Circuits Division
Producto No:
LCA120LS
Fabricante:
Paquete:
6-SMD
Lote:
-
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-250V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.2775
$3.2775
10
$3.07325
$30.7325
25
$2.7322
$68.305
50
$2.59559
$129.7795
100
$2.45898
$245.898
250
$2.185722
$546.4305
500
$2.049112
$1024.556
1000
$1.912502
$1912.502
5000
$1.844206
$9221.03
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Current | 150 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 250 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | LCA, OptoMOS® |
| Package / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 20 Ohms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Base Product Number | LCA120 |