LCB3FB30L0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
LCB3FB30L0
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.03 OHM 1% 3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.874" L x 0.311" W (22.20mm x 7.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 mOhms
Series LCB
Power (Watts) 3W