Essentra Components
Producto No:
LCBS-2-7-19
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBS LOCKING FR NYLON 7/16"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.646
$0.646
5
$0.551
$2.755
10
$0.45885
$4.5885
25
$0.4313
$10.7825
50
$0.41287
$20.6435
100
$0.366985
$36.6985
250
$0.348688
$87.172
500
$0.330334
$165.167
1000
$0.31197
$311.97
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | Richco, LCBS-2 |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.438" (11.13mm) 7/16" |
| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.078" ~ 0.141" (1.98mm ~ 3.58mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Arrowhead, Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Material | Nylon, Flame Retardant |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | LCBS-2 |