Essentra Components
Producto No:
LCBSA-6-8-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/2"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3914
$3.914
25
$0.35758
$8.9395
50
$0.33649
$16.8245
100
$0.322525
$32.2525
250
$0.2945
$73.625
500
$0.280478
$140.239
1000
$0.231392
$231.392
2500
$0.210358
$525.895
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.093" (2.40mm) 3/32" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LCBSA-6 |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Length - Overall | 1.331" (33.80mm) |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Mounting Panel Thickness | 0.078" ~ 0.141" (1.98mm ~ 3.58mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LCBSA |