Essentra Components
Producto No:
LCBSB-10M-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBS LOCKING BASE W/O ADH 10MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Series | CBSB |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LCBSB |