Taiyo Yuden
Producto No:
LCCNF1608KKTR47MA
Fabricante:
Paquete:
0603
Lote:
-
Descripción:
INDUCTOR MULTILAYER 0.47UH 0603
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.5073
$5.073
25
$0.47158
$11.7895
50
$0.399
$19.95
100
$0.36271
$36.271
250
$0.340936
$85.234
500
$0.304665
$152.3325
1000
$0.24663
$246.63
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.6A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 65mOhm Max |
| Inductance | 470 nH |
| Series | LCCN |
| Type | Multilayer |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |