LCE00C011277A
Siemens
Producto No:
LCE00C011277A
Descripción:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,11
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 11PST-NO (11 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 277VAC
Must Operate Voltage 235.5 VAC