LCE00C207347A
Siemens
Producto No:
LCE00C207347A
Descripción:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,2NC,7N
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 9PST-7NO/2NC (7 Form A, 2 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 347VAC
Must Operate Voltage 295 VAC