LCE00C208120A
Siemens
Producto No:
LCE00C208120A
Descripción:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,2NC,8N
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 10PST-8NO/2NC (8 Form A, 2 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 115 ~ 120VAC