LCE00C703120A
Siemens
Producto No:
LCE00C703120A
Descripción:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,7NC,3N
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 10PST-3NO/7NC (3 Form A, 7 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 115 ~ 120VAC