LCE00C804347A
Siemens
Producto No:
LCE00C804347A
Descripción:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,8NC,4N
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 12PST-4NO/8NC (4 Form A, 8 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 347VAC
Must Operate Voltage 295 VAC