LCE01C106120A
Siemens
Producto No:
LCE01C106120A
Descripción:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,1NC,6NO,
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 7PST-6NO/1NC (6 Form A, 1 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 115 ~ 120VAC