LCE01C401277A
Siemens
Producto No:
LCE01C401277A
Descripción:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,4NC,1NO,
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 5PST-1NO/4NC (1 Form A, 4 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 277VAC
Must Operate Voltage 235.5 VAC