LCF121002B650TG
Littelfuse Inc.
Producto No:
LCF121002B650TG
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
CMC 250MA 2LN 65 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 4Ohm
Impedance @ Frequency 65 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.050" L x 0.039" W (1.27mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series LCF
Voltage Rating - DC -
Package / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA