LCFE201202A900TG
Littelfuse Inc.
Producto No:
LCFE201202A900TG
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD
En stock : 6827
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 4Ohm
Impedance @ Frequency 90 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.033" (0.85mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LCFE
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0805 (2012 Metric), 6 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA