LDA50F-24-SN
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LDA50F-24-SN
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Guía del usuario
Product Status Obsolete
Efficiency 82%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cCSAus, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.86" L x 2.56" W x 1.42" H (225.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series LDA (50W)
Power (Watts) 50W