Panduit Corp
Producto No:
LDP3IW10-A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WIRE DUCT SOLID ADH 10' WHITE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | Pan-Way® LDP |
| Wire Duct Type | Solid Wall |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Color | White, Off |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Attached Latching Lid |
| Height | 0.460" (11.68mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Width | 0.775" (19.68mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Base Product Number | LDP3IW |