LDW120-12
Bel Power Solutions
Producto No:
LDW120-12
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DC Voltage - Input (Max) 725V
Product Status Active
Current - Output (Max) 8A
AC Voltage - Input 187 ~ 550 VAC (1 ~ 2 Phase)
DC Voltage - Input (Min) 250V
Efficiency 81%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, IP20
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Number of Outputs 1
Series LDW120 (120W)
Power (Watts) 120W