Bulgin
Producto No:
LE2870C5R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PNL MNT 125/250V RED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.065
$12.065
10
$8.7476
$87.476
100
$7.22836
$722.836
500
$6.33061
$3165.305
1000
$5.985304
$5985.304
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | LE |
| Type | LED |
| Voltage | 125V ~ 250V |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | 13.60mm Dia |
| Base Product Number | LE2870 |