LE3-006-100
Rosenberger
Producto No:
LE3-006-100
Fabricante:
Rosenberger
Descripción:
MICRO RF POWER SUPPLY AND DATA C
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector -
2nd Contact Gender -
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector -
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Micro RF
Length 3.937" (100.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender -
1st Connector Mounting Feature -
Style -
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz