LEA100F-24-M
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LEA100F-24-M
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.3 A
Series LEA (100W)
Power (Watts) 100W
Type Open Frame
Efficiency 84%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC