LEA150F-5-CY
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LEA150F-5-CY
Descripción:
AC/DC CONVERTER 5V 150W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 30 A
Series LEA (150W)
Power (Watts) 150W
Type Open Frame, Conformal Coated
Efficiency 79%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC