LEA50F-48-SN
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LEA50F-48-SN
Descripción:
AC/DC CONVERTER 48V 50W
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.86" L x 2.56" W x 1.42" H (225.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 1.1 A
Series LEA (50W)
Power (Watts) 50W
Type Enclosed
Efficiency 85%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC