LEA75F-15-SN
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LEA75F-15-SN
Descripción:
AC/DC CONVERTER 15V 75W
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 5 A
Series LEA (75W)
Power (Watts) 75W
Type Enclosed
Efficiency 81%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features PFC, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC