Hogar / AC DC Converters / LEB225F-0524-SNRT
minImg
LEB225F-0524-SNRT
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LEB225F-0524-SNRT
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 5V 24V
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 24V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Product Status Last Time Buy
Number of Outputs 2
Current - Output 2 14 A
Current - Output 1 5 A
Series LEB (225W)
Type Enclosed
Efficiency 83%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC