TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
LEV100A6ANG
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RELAY CONTACTOR SPST 100A 48V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$135.261
$135.261
10
$127.3019
$1273.019
25
$119.34546
$2983.6365
50
$111.38902
$5569.451
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 6W |
| Switching Voltage | 900VDC - Max |
| Termination Style | Stud |
| Contact Rating (Current) | 100 A |
| Coil Current | 122 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 392Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 4.8 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | LEV100, KILOVAC |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Coil Voltage | 48VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Must Operate Voltage | 33 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LEV100 |