National Semiconductor
Producto No:
LF13201MX
Fabricante:
Paquete:
16-SOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
SPST, 4 FUNC, BIMOS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
86
$3.3155
$285.133
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | -65dB @ 1MHz |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 10Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±15V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | - |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 4pF, 3pF |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 250Ohm |
| Switch Circuit | SPST - NC |
| Mfr | National Semiconductor |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Charge Injection | - |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Bulk |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 500ns, 90ns (Typ) |