LFA100F-48-SN
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LFA100F-48-SN
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 48V 100W
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series LFA (100W)
Power (Watts) 100W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Standard Number 60950-1; 62368-1
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC