LFA50F-12
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LFA50F-12
Descripción:
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 12V
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.3 A
Series LFA (50W)
Power (Watts) 50W
Type Open Frame
Efficiency 81.5%
Standard Number 60950-1; 62368-1
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC