LFP100F-24-Y
Cosel USA, Inc.
Producto No:
LFP100F-24-Y
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.3 A
Series LFP (100W)
Power (Watts) 100W
Type Open Frame
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC