IQD Frequency Products
Producto No:
LFTVXO009900BULK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ HCMOS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.8915
$12.8915
10
$12.06215
$120.6215
50
$11.64643
$582.3215
100
$11.230425
$1123.0425
500
$11.064099
$5532.0495
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Frequency Stability | ±900ppb |
| Current - Supply (Max) | 3mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CFPT-125 |
| Function | - |
| Type | VCTCXO |
| Package / Case | 8-SMD Module |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | HCMOS |
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 10 MHz |
| Package | Bulk |