IQD Frequency Products
Producto No:
LFXTAL003174BULK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 18.4320MHZ SERIES TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Load Capacitance | Series |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Height - Seated (Max) | 0.530" (13.46mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 35 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | HC49 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/U |
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Frequency | 18.432 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |