IQD Frequency Products
Producto No:
LFXTAL015442BULK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 1.8432MHZ 13PF TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.444
$1.444
10
$1.38225
$13.8225
50
$1.34995
$67.4975
100
$1.157195
$115.7195
500
$1.125009
$562.5045
1000
$0.948224
$948.224
2500
$0.900011
$2250.0275
5000
$0.867863
$4339.315
10000
$0.835724
$8357.24
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 13pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.530" (13.46mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 800 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | HC49 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/U |
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Frequency | 1.8432 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bulk |