IQD Frequency Products
Producto No:
LFXTAL083138RL3K
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.684
$6.84
50
$0.63954
$31.977
100
$0.565155
$56.5155
500
$0.535401
$267.7005
1000
$0.446168
$446.168
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 12pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.134" L x 0.106" W (3.40mm x 2.70mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | CFPX-180 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Frequency | 8 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |