Taiyo Yuden
Producto No:
LHLP16NB331K
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FIXED IND 330UH 1.3A 310 MOHM TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.748" (19.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 1.3 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.669" Dia (17.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 310mOhm Max |
| Inductance | 330 µH |
| Series | LH, LP Type |
| Type | - |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Material - Core | Ferrite |