Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
LLE205000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL PUSH-PULL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Voltage Rating | 5 ~ 12V |
| Output Type | Push-Pull |
| Output Configuration | High-Dry |
| Mounting Type | Male 1/2" (12.7mm) BSP |
| Product Status | Obsolete |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | LLE |
| Type | Liquid |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Material - Housing & Prism | Polysulfone (PES) |
| Package | Bulk |
| Current | 15 mA |