onsemi
Producto No:
LM2901VDR2G
Fabricante:
Paquete:
14-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3667
$3.667
25
$0.34238
$8.5595
100
$0.254505
$25.4505
250
$0.215308
$53.827
500
$0.205523
$102.7615
1000
$0.151696
$151.696
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | CMOS, Open-Collector, TTL |
| Current - Output (Typ) | 16mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 36V, ±1.5V ~ 18V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 2.5mA |
| Base Product Number | LM2901 |